2017 - 2018

 
Naam Evenement Datum Resultaat
Oefenmatch AA Gent U11 13/08/2017 2 - 9 gewonnen
Donk (Antwerpen) toernooi jongens U10 26/08/2017 Winnaar
Oefenmatch Lille OSC 16/09/2017 0 - 13 gewonnen
Jeugdcup West-VL Diksmuide U9 / U11 / U13 25/10/2017 U9 & U11 winnaar
U13 2de plaats
Topshelf League: Top Sportsworld Academy U12 vs West Flames (terrein AA Gent) 05/11/2017 5 - 4 verloren
Topshelf League: SC Woezik vs West Flames 16/12/2017 2 - 3 gewonnen
Voetbalisfun indoor tornooi Zottegem U10 meisjes 28/12/2017 Winnaar
Diksmuide U9 en U12 kunstgrastoernooi meisjes 30/12/2017 U9 en U12 Winnaar
Internationaal indoortoernooi Rac Genk ladies 30/12/2017 Podiumplaats
Macron Cup U12 05/01/2018 Winnaar
Topshelf league 3de speeldag AA gent U12 - West Flames 14u 13/01/2018 8-0 verloren
PSD cup Wetteren U11/U12 en U10 04/02/2018 2 x Winnaar
Oefenmatch KM IP10 04/03/2018 4-11 gewonnen
Topshelfmatch tegen ADO U12/U13 18/03/2018 4-5 verloren
Paastoernooi Zulte Waregem U10 / U12 02/04/2018 U10 2de plaats
U12 3de plaats
Girls Cup Kortrijk U11 en U13 01/05/2018 U11 2de & 5de plaats
U13 2de & 3de plaats
Nationale Finale Jeugdcup Sint - Niklaas 13/05/2018 U9 & U11 Winnaar
U13 3de plaats
Toernooi Groene Ster Heerlen U11 Jongens & Meisjes 02/06/2018 2 x Winnaar
Mönchengladbach Freundenmatchen U11 / U13 03/06/2018 U11 Winnaar
U13 5-5
Community Westhoek Wallsend 22/07/2018
 

2016 - 2017

 
Naam Evenement Datum Resultaat
Tornooi Elverdinge U9 jongens 06/08/2016 2de plaats
Garrincha tornooi jongens U8 mét elite 27/08/2016 3de plaats
Oefenmatch DVK Egem-Pittem 12/10/2016 5 - 32 gewonnen
Jeugdcup West-Vlaanderen Aalter U9 / U11 19/10/2016 Winnaar
Oefenmatch Elite Roeselare jongens U9 06/11/2016 Gewonnen
Tornooi De Haan, jongens U9 11/11/2016 2de plaats
Oefenmatch tegen jongens U9 FC Moerkerke 10/12/2016 5 - 9 gewonnen
VFV Indoortornooi U13 Zwijnaarde 17/12/2016 2de plaats
Meisjescup U13 Diksmuide 30/12/2016 2de plaats
Jartazi Cup Geraardsbergen 06/01/2017 Winnaar
Tornooi Vlamertinge Gouden Bal U9 jongens 15/01/2017 2de plaats
Peepl Cup Girls 2017 19/02/2017 Winnaar
Oefenmatch DVV Kortrijk 03/03/2017 0 - 32 gewonnen
Tornooi AA Gent U11 05/03/2017 2de plaats
Oefenmatch Oostnieuwkerke jongens U10 15/03/2017 5 - 3 verloren
Tornooi Steenbrugge U9 jongens 12/04/2017 Winnaar
Paastornooi Sinaai U10 17/04/2017 Winnaar
Tornooi Massemen U11 28/04/2017 Winnaar
Tornooi Schaarbeek U11 30/04/2017 Winnaar
Girls Cup Kortrijk U11 01/05/2017 Winnaar
Oefenwedstrijd Divas Aalst 17/05/2017 1 - 13 gewonnen
Nationale Finale Jeugdcup Sint – Niklaas 20/05/2017 2 x Winnaar
Internationaal Tornooi Benoit Thans U13 27/05/2017 8ste plaats
Tornooi Lendelede jongens U9 28/05/2017 2de plaats
Axel Witsel Challenge u9 jongens met elite 11/06/2017 5de plaats (van 32)
Girls Cup U11 Mönchengladbach 17-18/06/2017 Winnaar